Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FFK PUBLIKON DATAT

Superliga dhe Liga e Parë 22/23, datat e shortit

Superliga dhe Liga e Parë 22/23, datat e shortit


18 July, 2022 @15:48

Komisioni i Garave njofton klubet e Superligës dhe Ligës së Parë se tërheqja e shortit për edicionin e ri garues 2022/23 do të bëhet të enjten, më 21 korrik, në selinë e FFK-së.

Tërheqja e shortit bëhet sipas këtij orari:
Superliga – ora 13:00
Liga e Parë Grupi A – ora 13:30
Liga e Parë Grupi B – ora 14:00


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga