Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA

Trepça largon një basketbollist të huaj

FOTO / Trepça

Trepça largon një basketbollist të huaj


8 March, 2022 @21:05

Skuadra mitrovicase, Trepça, ka larguar basketbollistin Ryan Wright nga skuadra.

Qendra Wright luajti vetëm 6 ndeshje me Trepçën me mesatare prej 9.1 pikëve, 6.3 kërcimeve dhe 0.3 asistimeve.

TABELA AKTUALE

Trepça aktualisht gjendet në pozitën e dytë me 14 fitore e 7 humbje.


KBF BASHKIMI - KBF KASTRIOTI

KBF Bashkimi - KBF Kastrioti, regjistrohet me rezultat zyrtar

FBK Liga e Femrave

KBF Bashkimi - KBF Kastrioti, regjistrohet me rezultat zyrtar

08/03/22 @ 12:15

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXI)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXI)

07/03/22 @ 23:23

MVP @ GAMEWEEK 21

Fisnik Rugova, MVP i xhiros XXI

FBK Superliga

Fisnik Rugova, MVP i xhiros XXI

07/03/22 @ 22:56

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Rahoveci - Trepça

FBK Superliga

Highlights: Rahoveci - Trepça

06/03/22 @ 22:44

RAHOVECI - TREPÇA

Rahoveci bën befasinë! Mposhtë për herë të parë Trepçën këtë stinor

FBK Superliga

Rahoveci bën befasinë! Mposhtë për herë të parë Trepçën këtë stinor

06/03/22 @ 21:21

Ç3: RAHOVECI - TREPÇA

Në çerekun e fundit, me 6 pikë dallim

FBK Superliga

Në çerekun e fundit, me 6 pikë dallim

06/03/22 @ 20:48

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Prizreni

FBK Superliga

Highlights: Prishtina - Prizreni

06/03/22 @ 20:33

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXI)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXI)

07/03/22 @ 23:23

MVP @ GAMEWEEK 21

Fisnik Rugova, MVP i xhiros XXI

FBK Superliga

Fisnik Rugova, MVP i xhiros XXI

07/03/22 @ 22:56

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Rahoveci - Trepça

FBK Superliga

Highlights: Rahoveci - Trepça

06/03/22 @ 22:44

RAHOVECI - TREPÇA

Rahoveci bën befasinë! Mposhtë për herë të parë Trepçën këtë stinor

FBK Superliga

Rahoveci bën befasinë! Mposhtë për herë të parë Trepçën këtë stinor

06/03/22 @ 21:21

Ç3: RAHOVECI - TREPÇA

Në çerekun e fundit, me 6 pikë dallim

FBK Superliga

Në çerekun e fundit, me 6 pikë dallim

06/03/22 @ 20:48

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Prizreni

FBK Superliga

Highlights: Prishtina - Prizreni

06/03/22 @ 20:33

PP: RAHOVECI - TREPÇA

Në pushim, me epërsi të Rahovecit

FBK Superliga

Në pushim, me epërsi të Rahovecit

06/03/22 @ 19:46

Ç1: RAHOVECI - TREPÇA

Rahoveci në epërsi ndaj Trepçës

FBK Superliga

Rahoveci në epërsi ndaj Trepçës

06/03/22 @ 19:23

Ç1: RAHOVECI - TREPÇA

Rahoveci në epërsi ndaj Trepçës

FBK Superliga

Rahoveci në epërsi ndaj Trepçës

06/03/22 @ 19:23

PRISHTINA - PRIZRENI'16

Prizreni’16 fiton dramën në kryeqytet

FBK Superliga

Prizreni’16 fiton dramën në kryeqytet

06/03/22 @ 19:01


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga