Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ULPIANA - MALISHEVA

Ulpiana - Malisheva, 11-shet startuese

Ulpiana - Malisheva, 11-shet startuese


28 August, 2021 @16:20

Dy skuadrat e ardhura nga Liga e Parë, Ulpiana dhe Malisheva, përballen mes vete sot në xhiron e dytë të Superligës.

11-SHET STARTUESE:

Ulpiana: Armend Blakçori, Egzon Qerimi, Ardian Musliu, Santos, Argjend Mustafa, Gjoni, Boudege, Denis Haliti, Rezi, Junior, Silvester.

Malisheva: Flamur Gashi, Agon Xhaka, Dreni Kryeziu, Ulluri, Pefqeli, Gentrit Dumani, Stulliçaku, Agron Bruqi, Muhamet Hyseni, Pira, Hasan Hyseni.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga