Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VUSHTRRIA - VLLAZNIA

Urim Statovci ngrit Vushtrrinë

Urim Statovci ngrit Vushtrrinë


18 September, 2022 @18:50

Vushtrria është ngritur në renditje tabelare falë fitores së shënuar kundër Vllaznisë sot, ndërsa sulmuesi i ekipit Urim Statovci i ka dhënë rehati ekipit me dy golat e shënuara në pjesë të parë.

Edhe pse kah fundi i ndeshjes Vllaznia u këndell dhe tentoi të kap një pikë, koha nuk premtoi për ta, pasi që për gjithcka ishte vonë atëherë.

Vushtrria 3-2 Vllaznia [Urim Statovci 26, 32, n.n. 47 ag - Rinor Hoxha 75, Kujtim Pira 90+1]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë