Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Vazhdon forma e Fenerbahçes, me pikët e plota përsëri

Vazhdon forma e Fenerbahçes, me pikët e plota përsëri


29 August, 2021 @23:58

Skuadra e Fenerbahçes ka regjistruar fitoren e tretë rresht në Superligën e Turqisë.

Feneri e mposhti Altayin me rezultat 0-2.

Golat për skuadrën nga Stambolli erdhën nga Ferdi Kadioglu 51’ dhe Enner Valencia 55’.

Fenerbahçe me 9 pikë sikurse Trabzonspori e ndajnë kryesimin në Superligën Turke, derisa së bashku me Besiktasin janë dy skuadra që nuk kanë pësuar ende gol.


 
Të gjitha lajmet nga International