Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARAZIM NË SHTIME

Vjosa e Kika s’gjetën rrugën e golit

Vjosa e Kika s’gjetën rrugën e golit


19 March, 2023 @22:07

Me raste, por pa gola ka përfunduar ndeshja mes Vjosës së Leotrim Krasniqit dhe të Kikës së Sadat Pajazitit sot në Shtime, derisa të dyja ekipet kapën nga një pikë prej takimit, për të qëndruar të relaksuar edhe për disa javë në mes të renditjes tabelare.

Vjosa 0-0 Kika, përfundoi. Ndërsa pas xhiros XIX, Vjosa e pesta në renditje ka 28 pikë nga 19 ndeshje, 6 më shumë se Kika, e gjashta.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë