Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VJOSËS I IKË FITORJA

Vllaznia lufton në fund për të nxjerrë pikë

Vllaznia lufton në fund për të nxjerrë pikë


5 March, 2023 @20:33

Vllaznia 3-3 Vjosa [Elbasan Jakupi 44, Jurgen Gjini 78, Kujtim Pira 86 - Endrit Asllanaj 7, Drin Ymeri 50, Arjan Abazi 61]. Në dy golat e fundit të Vjosës asistuan Albijon Shurdhiqi dhe Rijad Murseli.

Barazimi lë Vllazninë të fundit në renditje me 11 pikë nga 17 ndeshje, ndërsa Vjosa është e pesta me 24 pikë nga po aq ndeshje.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë