Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MESFUSHORI I SHQIPËRISË

Ylber Ramadani i bashkangjitet ekipit pas transferit

Foto & Video: Aberdeen FC/ fb

Ylber Ramadani i bashkangjitet ekipit pas transferit


11 July, 2022 @13:12

Futbollisti 26-vjeçar që mbron ngjyrat e kombëtares së Shqipërisë, Ylber Ramadani, ka nisur sot edhe zyrtarisht stërvitjet me ekipin e tij të ri në karrierë, Aberdeen.

Skocezët kanë publikuar video të arritjes së Ylberit në ekip, ku ai u pa duke u njoftuar me zyrtarë të ndryshëm të klubit, ndërsa si mesfushor defanziv pritet që kontributi i tij në ekip të jetë i rëndësishëm.

Ramadani prej Ferizajit kishte kaluar te Prishtina e pastaj te Drita për tu bërë pjesë e Partizanit në Tiranë, prej ku kaloi te Vejle në Danimarkë e MTK të Hungarisë.


 
Të gjitha lajmet nga International