Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Ylli për kryesim, Vëllaznimi për këndellje

Ylli për kryesim, Vëllaznimi për këndellje


31 January, 2021 @9:09

Xhiroja e 19 në Superligë, sot do të mbyllet me dy ndeshje.

Ndeshja e parë e ditës së sotme do të luhet ne mes të Yllit dhe Vëllaznimit nga ora 15:00.

Skuadra suharekase sivjet e mposhti Vëllaznimin në dy ndeshjet e luajtura.

Ylli nëse fiton këtë ndeshje, do të ngritet në krye të tabelës.

Aktulisht Ylli ka 4 fitore rresht, kurse Vëllaznimi nuk po fiton në 7 ndeshjet e fundit.

TABELA AKTUALE

Golden Eagle Ylli ka bilanc prej 12 fitoreve e 6 humbjeve, kurse Vëllaznimi prej 4 fitoreve e 14 humbjeve.


VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Trepça - Peja

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Trepça - Peja

30/01/21 @ 21:47

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ponte Prizreni - Sigal Prishtina

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Ponte Prizreni - Sigal Prishtina

30/01/21 @ 21:41

TREPÇA - PEJA

Trepça ia mohon kryesimin Pejës

FBK Superliga

Trepça ia mohon kryesimin Pejës

30/01/21 @ 19:04

TREPÇA - PEJA

Ç3: Trepça në epërsi, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Trepça në epërsi, edhe 10 minuta lojë

30/01/21 @ 18:19

TREPÇA - PEJA

Driloni dhe Dixon shkëlqejnë, përfundon pjesa e parë

FBK Superliga

Driloni dhe Dixon shkëlqejnë, përfundon pjesa e parë

30/01/21 @ 17:49

TREPÇA - PEJA

Ç1: Dixon me 17 pikë, Peja në epërsi

FBK Superliga

Ç1: Dixon me 17 pikë, Peja në epërsi

30/01/21 @ 17:22

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Trepça - Peja

FBK Superliga

Pesëshet e para: Trepça - Peja

30/01/21 @ 16:58

TRAJNERËT E SUPERLIGËS

Sa trajnerë u ndërruan gjatë këtij stinori në Superligë dhe çfarë rezultate arritën?

FBK Superliga

Sa trajnerë u ndërruan gjatë këtij stinori në Superligë dhe çfarë rezultate arritën?

15/04/21 @ 17:47

LIGA UNIKE

Lëndohet Dardan Berisha

FBK Superliga

Lëndohet Dardan Berisha

13/04/21 @ 16:37

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXVIII)

12/04/21 @ 22:33

NGA GJAKOVA

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

FBK Superliga

Vëllaznimi paralajmëron rikthim më të fortë

12/04/21 @ 16:17

VËLLAZNIMI

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

FBK Superliga

Ty Nichols falenderon Vëllaznimin

11/04/21 @ 22:20

FAKT

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

FBK Superliga

Vëllaznimi hyn në histori si skuadra më e suksesshme që bie nga Superliga!

11/04/21 @ 22:09

E FUNDIT

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

FBK Superliga

Daniel Lekndreaj ndahet me Prishtinën

11/04/21 @ 21:49

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Peja - Vëllaznimi

11/04/21 @ 21:29

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Rahoveci - Golden Eagle Ylli

11/04/21 @ 20:58

PEJA - VËLLAZNIMI

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

FBK Superliga

Peja mposht Vëllaznimin e pamotivuar

11/04/21 @ 20:11


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga