Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUKAGJINI

Zyrtare: Ahmed Januzi kalon te Dukagjini

Zyrtare: Ahmed Januzi kalon te Dukagjini


26 July, 2021 @11:25

Para pak çastesh, skuadra e Dukagjinit, ka zyrtarizuar sulmuesin Ahmed Januzi.

Januzi ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me DUkagjinin.

Sulmuesi 33 vjeçar, së fundi ishte pjesë e Llapit ku ishte njëri ndër lojtarët kyç të skuadrës në sezonin e kaluar.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga