Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BUNDESLIGA 2

Paqarada në 11-shen e javës

Paqarada në 11-shen e javës


25 July, 2021 @23:36

Pas përfundimit të xhiros së parë në Bundesliga 2, është caktuar edhe 11-shja e javës.

Sipas Sofascore, Leart Paqarada me notën 7.8 hyri në 11-shen e javës.

Paqarada në fitoren e skuadrës së tij St. Pauli, shënoi një gol fantastik nga distanca.

a


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga