Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

11-shet, Istogu-Trepça’89

11-shet, Istogu-Trepça’89


19 August, 2023 @16:05

Trajneri i ri i Istogut, Ramush Gashi si dhe ai i Trepçës’89 Shpëtim Idrizi janë gati për ndeshjen e parë të stinorit të ri, ndërsa të dyja skuadrat dalin në fushë në ora 17:00 për tu përballur në duelin e parë të tyre të stinorit në Ligë të Parë - Grupi A.

Trajnerët e ekipeve përkatëse, kanë vendosur për këto 11-she në start.

ISTOGU XI:

99. Lekaj; 2. Mehaj, Ibërdemaj, 5. B. Avdimetaj, 3. Luci; 11. Kelmendi, 10. Jahaj (kap.), 8. Çetaj, 24. Alushaj; 7. Mulaj, 31. Merlaku.

TREPÇA’89 XI: 12. Kaqiu; 6. Peci, 5. Mashau, 25. Bardhi, 4. Dushi; 7. Sahiti, 99. Moulaye, 10. Sekiraqa, 24. Fatty; 11. Gashi. 9. Dabriel.

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë