Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Llapi-Drenica

11-shet startuese: Llapi-Drenica


25 September, 2021 @14:19

Duelet e xhiros së gjashtë në Superligë fillojnë në ora 15:00 ndërsa trajnerët e ekipeve përkatëse, Tahir Batatina dhe Tahir Lushtaku, kanë përcaktuar këto 11-she për fillim të ndeshjes.

LLAPI: Avdyli; Peposhi, Prençi, Idrizi (kap.), Emini; Shabani, Zeqiri, Sadriu; Veliu, Selmani, Firmino.

DRENICA: Thaqi; Pasamani, Jashari, Qaqi, Hamiti; Denisson, Lushtaku, Avdulli, Mziu; Uka, Zabërgja.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga