Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RILINDJA 1974 - VËLLAZNIMI

17 ndeshje pa fitore, Vëllaznimi pëson edhe nga Rilindja 1974

FOTO / Rilindja 1974

17 ndeshje pa fitore, Vëllaznimi pëson edhe nga Rilindja 1974


5 March, 2023 @16:25

Rilindja 1974 ka regjistruar një fitore të rëdësishme kundër Vëllaznimit me rezulta 2-0 [Norik Krasniqi 3’,74’]

Fitorja e Rilindjes 1974 erdhi me dy golat e Norik Krasniqit.

TABELA AKTUALE

Rilindja 1974 është ngritur në pozitën e gjashtë me 25 pikë në Grupin A, kurse te Vëllaznimi po vazhdon seria negative. Skuadra në 17 ndeshje të zhvilluara ka vetëm 2 barazime e 15 humbje dhe gjendet në pozitën e fundit.

Në xhiron tjetër Rilindja 1974 takohet me Phoenixin, kurse Vëllaznimi me Trepçën.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë