Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

2 KORRIKU 2-1 ARBËRIA

2 Korriku mposhtë Arbërinë falë golave të Drin Ymerit

2 Korriku mposhtë Arbërinë falë golave të Drin Ymerit


7 May, 2022 @20:26

Falë dy golave të Drin Ymerit, 2 Korriku arriti ta mposhtë sot Arbërinë.

Këtë takim 2 Korriku e fitoi 2-1, ndërkohë që dy herë për skuadrën prishtinase shënoi Drin Ymeri.

Të parët në epërsi kaluan mysafirët nga Dobraja me golin e Andi Bikliqit (10’), e më pas erdhi fitorja prishtinase falë golave në minutat 40’ e 86’.

TABELA AKTUALE

Ky rezultat bën që këto dy skuadra të mbesin të qeta në mesin e Grupit B të Ligës së Parë, ku do të garojnë edhe sezonin e ardhshëm.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë