Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA '89 - BESA

‘89shi deklason Besën, merr kreun e renditjes

‘89shi deklason Besën, merr kreun e renditjes


16 October, 2021 @15:15

Fitore e thellë për Trepçën ‘89 ndaj Besës sot.

Mitrovicasit i mposhtën pejanët me rezultat të thellë 5-0, për të treguar që janë një prej skuadrave më serioze në luftën për rikthim në Superligë sezonin tjetër.

Golashënuesit e Trepçës ‘89 do të bëhen të ditur pas pak.
TABELA AKTUALE

Kjo fitore bën që ‘89shi falë golaverazhit të jetë në krye të Grupit A të Ligës së Parë, kurse Besa momentalisht është e fundit në atë grup.

Xhiron tjetër, Besa e pret skuadrën prizrenase A&N, kurse Trepça ‘89 i shkon Drenasit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë