Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

5 TITUJ RRESHT

“Ajaxi i Kosovës” fiton titullin e pestë rresht

“Ajaxi i Kosovës” fiton titullin e pestë rresht


10 May, 2021 @14:44

Skuadra e 2 Korrikut megjithëse garon në Ligën e Parë të Kosovës, vazhdon të jetë superfuqi për grupmoshat e reja.

Verdhekaltërit nga kryeqyteti kanë fituar titullin e pestë rresht të kampionit në grupmoshën e kadetëve.

Titullin e pestë 2 Korriku e siguroi duke e mposhtur Gjakovën me rezultat 2-4.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga