Të gjitha lajmet

FUTBOLLISTI SPANJOLL

Aksident në trafik, ndërron jetë Jose Antonio Reyes

Aksident në trafik, ndërron jetë Jose Antonio Reyes

1 June, 2019 @13:12

Jose Antonio Reyes, futbollisti 35-vjeçar spanjoll, ka ndërruar jetë në paraditen e sotme.

Lajmi u bë i ditur nga klubi i Sevillas, një nga ish-klubet e lojtarit në fjalë, i cili njoftoi që futbollisti spanjoll ka vdekur si pasojë e një aksidenti në trafik.

Reyes gjatë karrierës së tij luajti për skuadra të njohura si Sevilla, Arsenal, Real Madrid, Atletico Madrid, Benfica e Espanyol, derisa së fundi ishte pjesë e skuadrës spanjolle Extremadura.

GIOVANI LO CELSO

Spurs ofron 60 milionë euro për lojtarin e Betisit

29 May, 2019 @10:51

Finalisti i Ligës së Kampionëve, Tottenham Hotspurs, bëhet e ditur t’i ketë ofruar 60 milionë euro ekipit të Real Betisit,…

MONITORIM PËR KURDISJE

Kurdisje në La Liga, monitorohet ndeshja

28 May, 2019 @13:22

Një skandal për kurdisje ndeshjeje është raportuar në La Liga të Spanjës, ndërsa po monitorohet fitorja e Valencias në xhiron…

E FUNDIT

Valverde shkarkohet sot

28 May, 2019 @12:32

Ditë e shkarkimeve duket të jetë sot në ekipet e njohura të futbollit. Pas Gennaro Gattusos, që pak më…

COPA DEL REY FINAL

Super Valencia befason! Fiton Kupën e Mbretit

Fotot: mundodeportivo.com

26 May, 2019 @0:44

Kevin Gameiro dhe Rodrigo kanë shënuar në finale, derisa Valencia luftarake ka shënuar fitore dhe ka fituar Kupën e Mbretit…

LUKA MODRIC

Zidane konfirmon interesimin

23 May, 2019 @14:46

Mesfushori kroat i Real Madridit, Luka Modric, që po përfolet për një largim të mundshëm nga skuadra, duket se do…

Të gjitha lajmet nga La Liga