Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Alban Ramadani përforcon mesfushën e Llapit

FOTO / Llapi

Alban Ramadani përforcon mesfushën e Llapit


18 August, 2020 @17:36

Skuadra e Llapit ka arritur marrëveshje me lojtarin Alban Ramadani.

Ramadani ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi.

Albani 25 vjeç luan si mesfushor defansiv. Ai gjatë karrierës së tij ka luajtur te skuadrat si: Servette FC U21, FC Stade Nyonnais, FC Chiasso, FC United Zürich, SC YF Juventus, Etoile Carouge, Calcio Padova, Pordenone Calcio dhe SS Maceratese 1922.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga