Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VITIA - FERIZAJ

Albion Kurtaj për fitore, Ferizaj mposhtë Vitinë

Albion Kurtaj për fitore, Ferizaj mposhtë Vitinë


2 October, 2021 @17:14

Tri pikë të fituara për Ferizajin sot pas takimit të luajtur ndaj Vitisë.

Fitoren ferizajasve ia sollën golat e futbollistit Albion Kurtaj, i cili shënoi nga një herë secilën pjesë, e ndeshja në fund u mbyll me rezultat 0-2 [Albion Kurtaj 35, 68].

TABELA AKTUALE

Me këtë fitore, Ferizaj është në mesin e renditjes në Grupin B të Ligës së Parë, kurse Vitia momentalisht është e fundit në atë grup.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë