Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GOLI I RADHËS

Albion Rrahmani shënon përsëri për Rapidin

Albion Rrahmani shënon përsëri për Rapidin


1 September, 2023 @21:52

Sulmuesi i Kosovës, Albion Rrahmani, ka shënuar edhe golin e radhës me ekipin e tij të ri në Bukuresht, Rapid. Ai ka shënuar golin e parë të ekipit të tij në derbin lokal ndaj Dinamos, duke konvertuar në gol penalltinë e fituar të ekipit.

Rrahmani ka shënuar golin e tretë për ekipin e tij, pas dygolëshit të shënuar më parë ndaj Craiovës në debutim. Ndeshja në mes të Rapidit dhe Dinamos po luhet ende, ndërsa rezultati aktual është 2-0 në të mirë të ekipit të Rrahmanit.


 
Të gjitha lajmet nga International