Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

INDUSTRIALISTËT I KTHEHEN FITORES!

Andi Bikliqi bën dallimin, Ramiz Sadiku mposht Kikën

Fotocut: KFRamizSadiku/ fb

Andi Bikliqi bën dallimin, Ramiz Sadiku mposht Kikën


4 November, 2023 @20:13

Ka mjaftuar një kombinim i dyfishtë i zëvendësuesit Andi Bikliqi, për të goditur fortë dhe për të shënuar (70’) ashtu që Ramiz Sadiku t’i kthehet fitores pas dy ndeshjeve pa të.

TABELA AKTUALE

Ramiz Sadiku ka mposhtur Kikën 1-0 [Andi Bikliqi 70’] sot, për të kapur fitoren e katërt sezonale dhe momentalisht për tu renditur në pozitën e pestë të tabelës me 14 pikë nga 11 ndeshje. Kika në anën tjetër mbetet edhe sot e parafundit në renditje (pozita e nëntë) me 9 pikë nga 11 lojë të zhvilluara.

Andi Bikliqi


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë