Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CAMP NOU

Andreas Christensen prezantohet te Barcelona

Andreas Christensen prezantohet te Barcelona


7 July, 2022 @14:42

Pas Franck Kessiet që erdhi nga Milan si lojtar i lirë, Barcelona ka prezantuar sot edhe mbrojtësin danez, Andreas Christensen si përforcim i radhës në skuadër.

Edhe Christensen ka ardhur si lojtar i lirë te Barcelona, ndërsa klubi kontratës së tij që skadon në qershor të vitit 2026 i ka vënë klauzolë lirimi prej 500 milionë eurove.

Danezi 26-vjeçar ishte pjesë e Chelseat në sezonin e kaluar.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga