Të gjitha lajmet

KOMUNIKATA E BARCELONËS

Ansu Fati në operim

Momenti pasi që Ansu Fati pësoi lëndim në përballjen e djeshme/ Foto: FCBarcelona/fb

Ansu Fati në operim


8 November, 2020 @19:09

Sulmuesi i ri dhe i talentuar i Barcelonës, Ansu Fati, do të duhet të hyjë në operim pas lëdnimit në ndeshjen e djeshme të katalonasve.

Fati 18 vjeç do të hyjë në sallë operacioni të hënën më 9 nëntor, ndërsa do të operohet pas lëndimit që e pësoi në meniskusin e tij nga doktori Ramon Cugat.

Pas operimit, Barcelona ka bërë të ditur se do të dalë me komunikatë për kohëzgjatjen e shërimit të plotë të tij dhe datën kur pritet të rikthehet në stërvitje lojtari.

Ansu Fati deri tash ka shënuar 13 gola me ekipin e parë të Barcelonës dhe ka regjistruar 3 asistime.

LARGIM

Martin Odegaard kërkon të largohet nga Real Madrid

19 January, 2021 @20:08

Ka pasur një kthesë radikale në lidhje me situatën e Martin Odegaard në Real Madrid, me agjentin e norvegjezit që…

PAS KARTONIT TË KUQ

Leo Messi do të mungojë në dy ndeshje

19 January, 2021 @15:55

Argjentinasi mund të dënohej për 1 deri në 12 ndeshje pas kartonit të kuq të marr në Superkupës spanjolle të…

FRANCË

Monaco tenton transferimin e Marcelos

Foto: Getty Images

19 January, 2021 @12:08

Marcelo mund të largohet në fund të këtij edicioni nga Real Madridi. Mbrojtësi brazilian nuk është më në planet…

FINALJA E SUPERKUPËS SPANJOLLE

Përmbyset Barcelona, supergoli i Inakit sjell trofeun për Bilbaon

17 January, 2021 @23:37

Sulmuesi i Athletic Bilbaos, Inaki Williams, ka shënuar një super-gol në vazhdime, për t’ia dhënë fitoren Athletic Bilbaos në finalen…

MERKATO

Barcelona me ofertën e parë për Dalot

Foto: Getty Images

16 January, 2021 @15:00

Duket se Milani do të duhet të luftojë më shumë për t’i marrë shërbimet e Diogo Dalotit. Rossonerët e kanë…

Të gjitha lajmet nga La Liga