Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E TURQISË

Arb Manaj me dy gola, skuadra e tij kualifikohet

Arb Manaj me dy gola, skuadra e tij kualifikohet


4 November, 2020 @18:32

Futbollisti kosovar, Arb Manaj, ishte njëri ndër më të mirët e skuadrës Ankara Keciorengucu në fitoren 6-0 kundër skuadrës Tepecik.

Në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të Kupës së Turiqës, Arb Manaj shënoi dy herë dhe luajti rol të rëndësishëm në fitoren e skuadrës.

Ankara Keciorengucu me këtë fitore është kualifikuar në raundin tjetër në Kupën e Turqisë.


 
Të gjitha lajmet nga International