Të gjitha lajmet

TRANSFER

Arbëria me përforcim nga Shqipëria

Arbëria me përforcim nga Shqipëria


11 January, 2021 @22:10

Skuadra e Superligës së Kosovës, Arbëria, po vazhdon me përforcime në këtë afat kalimtar.

Ekipi nga Dobraja ka nënshkruar me sulmuesin e krahut, Gresild Lika, i cili është transferuar në formë huazimi nga skuadra e Kategorisë Superiore në Shqipëri, Bylisi.

Marrëveshja mes Likës dhe Arbërisë do të zgjasë për 6 muaj.


SERIE A

Bakayoko nuk dëshiron rikthimin te Chelsea

Serie A

Bakayoko nuk dëshiron rikthimin te Chelsea

11/01/21 @ 22:00

TRANSFER

Katër transferime te Skënderbeu

FSHF Kategoria Superiore

Katër transferime te Skënderbeu

11/01/21 @ 21:43

TRANSFERIM

Sokratis dëshiron të bashkohet me Real Betis

Premier League/La Liga/Transfere

Sokratis dëshiron të bashkohet me Real Betis

11/01/21 @ 21:17

LEWANDOWSKI

Lewandowski: Klopp ishte ai “mësuesi i keq”

Premier League/Bundesliga

Lewandowski: Klopp ishte ai “mësuesi i keq”

11/01/21 @ 21:10

FA CUP

Tërhiqet shorti për 1/16 dhe 1/8 e finales në FA CUP

Premier League

Tërhiqet shorti për 1/16 dhe 1/8 e finales në FA CUP

11/01/21 @ 20:50

DARDANA

Dardana përforcohet me Gëzim Rusin

FFK Liga e parë

Dardana përforcohet me Gëzim Rusin

11/01/21 @ 20:44

MIQËSORE

Formacioni zyrtar i Prishtinës ndaj Chayka

FFK Superliga

Formacioni zyrtar i Prishtinës ndaj Chayka

26/01/21 @ 14:20

MOTI NDËRPREN NDESHJEN

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

26/01/21 @ 14:09

LLAPI

Llapi përfundon fazën përgatitore

FFK Superliga

Llapi përfundon fazën përgatitore

26/01/21 @ 11:57

MIQËSORE

Miqësorja e parë e Prishtinës, pas Superkupës

FFK Superliga

Miqësorja e parë e Prishtinës, pas Superkupës

26/01/21 @ 11:26

MIQËSORE

Miqësore: Arbëria - FC Minaj

FFK Superliga

Miqësore: Arbëria - FC Minaj

26/01/21 @ 09:20

BELEK, ANTALYA - PËRGATITORE

Coric mbron penalltinë, Llapi fiton ukrinasit

FFK Superliga

Coric mbron penalltinë, Llapi fiton ukrinasit

25/01/21 @ 20:15

NË TURQI

Ballkani mposhtë Vorsklën ukrainase në miqësore

FFK Superliga/International

Ballkani mposhtë Vorsklën ukrainase në miqësore

24/01/21 @ 17:13

REMZI EJUPI

Në Turqi fitoi futbolli kosovar, komplimente për Dritën

FFK Superliga

Në Turqi fitoi futbolli kosovar, komplimente për Dritën

23/01/21 @ 23:05

QËNDRIM ZYBA

Zyba: Të shënosh në ndeshjen ku fiton trofe ka rëndësi të madhe

FFK Superliga

Zyba: Të shënosh në ndeshjen ku fiton trofe ka rëndësi të madhe

23/01/21 @ 22:57

TRANSFER

Drenica rikthen ish lojtarin e saj nga Gjermania

FFK Superliga

Drenica rikthen ish lojtarin e saj nga Gjermania

23/01/21 @ 20:12


Të gjitha lajmet nga FFK Superliga