Të gjitha lajmet

COPA DEL REY

Arijanet Muric 120 minuta lojë, Girona kualifikohet në Copa del Rey

Arijanet Muric 120 minuta lojë, Girona kualifikohet në Copa del Rey


7 January, 2021 @21:44

Girona e mposhti skuadrën lugo në vazhdime me rezultat 2-1 dhe u kualifikua në raundin tjetër në Copa del Rey.

Portieri i përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muric, ishte në portën e Gironas 120 minuta, derisa golin e pësoi në minutën e 104’ nga Christopher Ramos.

FIFA CLUB WORLD CUP 2020

Caktohet kundërshtari i Bayernit në Kampionatin Botëror të Klubeve

19 January, 2021 @23:32

Kampionati Botëror i Klubeve 2020, do të mbahet në Katar. Pas shortit të hedhur, në raundin e dytë do të…

SULMUESI KROAT ME PËRVOJË

Mario Mandzukic “me letra” i Milanit

19 January, 2021 @12:13

Sulmuesi kroat me përvojë të madhe, Mario Mandzukic, është lojtar i ri i Milanit. Para pak çastesh Milan ka zyrtarizuar…

VEDAT MURIQI

Kryetari i Fenerit deklarohet për transferin e mundshëm të Muriqit

18 January, 2021 @20:43

Ambientimi i vështirë te Lazio, kanë hapur spekulime të shumta të rikthimit të Vedat Muriqit te ish skuadra e tij,…

TURQI

Hadërgjonaj 90 minuta, Kasimpasa mposhtet

18 January, 2021 @20:25

Si zakonisht, edhe sot Florent Hadërgjonaj ishte startues te skuadra e Kasimpasas në Superligën e Turqisë. Skuadra e Kasimpasës u…

TURQIA

Fenerbahçe fiton me lehtësi ndaj Vocës e Çekiçit

18 January, 2021 @19:08

Skuadra e Fenerbahçes, duke e mposhtur Ankaragucun me rezultat 3-1, e ngriti serinë e fitoreve në 5 ndeshje rresht. Golat…

Të gjitha lajmet nga International