Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TE BALLKANI

Ndërrim i detyurar, pa filluar ndeshja

Ndërrim i detyurar, pa filluar ndeshja


17 August, 2023 @17:59

Përkundër se formacioni u publikua një orë më parë, për shkak të disa shqetësimeve shëndetësore mbrojtësi i krahut Armend Thaqi nuk do të mund të startojë ndeshjen për Ballkanit ndaj Lincolnit dhe në vend të tij Ilir Daja ka futur në formacion Arbër Potokun.

Lincoln - Ballkani, nis në ora 18:00, ndërsa Ballkani ka fituar ndeshjen e parë në Prishtinë, 2-0. Fituesi i kësaj përballjeje del në fazën playoff të Ligës së Konferencës. FORMACIONET STARTUESE


 
Të gjitha lajmet nga Conference League