Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GIRONA

Arijanet Muric lëndohet

Arijanet Muric lëndohet


20 October, 2020 @16:15

Portieri i Kosovës, Arijanet Muric, që shkëlqeu në ndeshjen e fundit të reprezentacionit ndaj Greqisë, duke qenë shpëtimtar për të fituar një pikë në Athinë, është lënduar.

Sipas njoftimit zyrtar të ekipit të tij Girona, Muric ka pësuar një lëndim muskulor në stërvitje mes skuadrës dhe do të mbetet jashtë ekipit për 3 javët e ardhshme.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja