Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FLAMURTARI - RAMIZ SADIKU

Armend Misini hat-trick, Ramiz Sadiku deklason Flamurtarin

Foto: FC Ramiz Sadiku

Armend Misini hat-trick, Ramiz Sadiku deklason Flamurtarin


3 October, 2021 @17:46

Me fitore të thellë të Ramiz Sadikut është mbyllur dueli mes dy skuadrave të kryeqytetit në Ligën e Parë, Flamurtarit vendas dhe Ramiz Sadikut.

Ndeshja mes skuadrave në fjalë u mbyll me fitore të thellë 1-4 të Ramiz Sadikut.

Në këtë takim shkëlqeu futbollisti Armend Misini, i cili shënoi hat-trick, kurse goli tjetër i Ramiz Sadikut u shënua nga Erduan Ibrahimi.

TABELA AKTUALE¨

Kjo humbje bën që Flamurtari të jetë i renditur i shtati në Grupin B të Ligës së Parë, kurse Ramiz Sadiku ndodhet i treti në këtë grup momentalisht.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë