Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Armend Thaqi ftohet nga Bernard Challandes

Armend Thaqi ftohet nga Bernard Challandes


Teksti: FFK

31 August, 2021 @12:40

Futbollisti i Ballkanit, Armend Thaçi është ftuar nga përzgjedhësi Bernard Challandes, që t’i bashkohet Kombëtares A për ndeshjet e shtatorit.

Thaqi sot po merr pjesë në stërvitjen e dytë që Dardanët po mbajnë në “Fadil Vokrri”. Kjo njëherësh është stërvitja e fundit në Prishtinë para nisjes për në Gjeorgji.

Ekspedita e Kombëtares udhëton nesër në mëngjes në Batumi, ku të enjten do të përballet me kombëtaren gjeorgjiane.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja