Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EUROPA LEAGUE

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese


8 April, 2021 @19:56

Arsenal sonte përballet me Slavia Pragën në Europa League. Ndeshja fillon në ora 21:00.

11-SHET STARTUESE:

Arsenal: Leno; Bellerin, Holding, Gabriel, Cedric; Xhaka, Partey; Smith Rowe, Saka, Willian; Lacazette.

Slavia Praga: Kolar; Bah, Zima, Holes, Boril; Dorley, Provod, Stanciu, Hromada, Olayinka; Sima.


 
Të gjitha lajmet nga Europa League