Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALKS

Arsenali i kthehet ‘dashurisë së vjetër’

Arsenali i kthehet ‘dashurisë së vjetër’


20 May, 2021 @19:07

Arsenali mund të provojë përsëri të tentojë t’i sigurojë shërbimet e mesfushorit të Dortmundit, Julian Brandt, shkruan Kicket.

Brandt ishte i lidhur me një kalim tek Arsenali edhe në janar të këtij viti, kur Dortmundi ishte i gatshëm ta shiste për të njëjtën shumë me të cilën e bleu, 25 milionë euro.

Kontrata e Brandtit skadon në vitin 2024. Në këtë stinor, ai ka luajtur në 44 ndeshje duke shënuar 4 gola dhe dhuruar 2 asistime.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League