Të gjitha lajmet

THE HORNETS

Arsenali interesohet, Watford e zyrtarizon

Arsenali interesohet, Watford e zyrtarizon

29 April, 2020 @23:55

Mediat e përfolnin si një lojtar për të cilin është i interesuar Arsenali dhe po e ndjek. Por sot ai u zyrtarizua te Watfordi.

Mesfushori 21 vjeçar Papa Gueye ka nënshkruar kontratë pesë vjeçare me Watfordin, ndërsa shuma e transferit të lojtarit nga Le Havre që garon në Ligue 2 nuk është bërë e ditur.

“Watford shpreh kënaqësinë dhe konfirmon se ka nënshkuar me mesfushorin francez Papa Gueye. Francezi 21 vjeçar ka qenë pjesë e U18 dhe U19 e Francës dhe ka nënshkruar kontratë efektive me ‘the Hornets’ që hyn në fuqi me 1 korrik,” ka shkruar njoftimi i klubit.

KOMUNIKATA

S’ka vendim në Premier League!

1 May, 2020 @18:27

Të gjitha datat e përfolura do të përfolen ende, pasi që nga takimi mes klubeve të Premier Ligës nuk është…

RAUL JIMENEZ

Hap derën për Barcelonën ose Realin

1 May, 2020 @18:17

Sulmuesi i Wolverhapmton Wanderers, Raul Jimenez, nuk ka mohuar se dëshiron të jetë në të ardhmen lojtar i Barcelonës ose…

STAMFORD BRIDGE

Chelsea thërret lojtarët

30 April, 2020 @23:33

Skuadra e Chelseat ka kërkuar nga lojtarët e saj të huaj që të kthehen në Angli më së largu deri…

MEDIA TALK

Sir Alex ka vetëm një emër në 11-shen e ëndrrave të Man Unitedit

30 April, 2020 @1:40

Trajnerit legjendar të Manchester Unitedit Sir Alex Ferguson, i është kërkuar të krijojë 11-shen e ëndrrave nga të gjithë lojtarët…

SPURS

Mourinho në ndihmë komunitetit

30 April, 2020 @1:09

Trajneri i Tottenham Hotspurit Jose Mourinho është parë sot duke ndihmuar komunitetin që ka nevojë për ndihmë në raste pandemie.…

Të gjitha lajmet nga Premier League