Të gjitha lajmet

TEAMWORK

Baggio dhe Enrique, asistentë!

REUTERS

Baggio dhe Enrique, asistentë!

18 January, 2013 @9:30

Pas konfirmimit të Bayernit se kanë arritur marrëveshje me Pep Guardiolën trajner, që nga stinori i ardhshëm, mediat italiane kanë filluar të japin disa informata të rëndësishme, vërtetësia e të cilëve ende nuk është konfirmuar.

Duke marrë informata nga Katalonia dhe të njohurit e tij, tani po shqyrtohet se kujt i beson Guardiola.

E sipas informatave të para, legjenda e futbollit italian, Roberto Baggio, i cili ka qenë bashkëlojtar i Guardiolës në Brescia bashkë me bashkëlojtarin dhe bashkëtrajnerin në Barcelonë, respektivisht Barcelona B, Luis Enrique - janë parë si emrat më të afërt që mund të vijnë si asistent të Guardiolës në Bayern.

MICHAEL JORDAN NË MEMO PËR KOBE BRYANT

Jordan në lot, “Ai ishte vëllau im”

Foto: clutchpoints

24 February, 2020 @23:38

Legjenda e basketbollit amerikan dhe botëror, Michael Jordan, në natën ku u kujtua Kobe Bryant pas humbjes tragjike të jetës…

LIVERPOOL 3-2 WEST HAM UNITED

Barazim rekordi dhe përmbysje, për të vazhduar dominimin total

Foto: premierleague.com

24 February, 2020 @23:09

Liverpool nuk ka lejuar të befasohet nga West Ham Unitedi i David Moyesit, të cilët rezultatin prej 1-0 e kthyen…

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (12)

24 February, 2020 @18:22

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 12 në Ligën e Femrave në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës…

BASTORET

Bastoret: Maqedonia Veriore favorite ndaj Kosovës

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

24 February, 2020 @16:31

Kanë dalë bastet për ndeshjet e PlayOffit për EURO 2020, ku bën pjesë edhe Kosova. Kështu, bastorja bet365 që…

TICKETS MKD - KOS

Nis shitja e biletave për ndeshjen Maqedonia Veriore - Kosova

Foto: SportMedia/mk

24 February, 2020 @15:39

Mediat maqedonase kanë bërë të ditur se po fillon shitja e biletave për ndeshjen vendimtare mes Maqedonisë Veriore dhe Kosovës,…

Të gjitha lajmet nga