Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI - DUKAGJINI

Ballkani - Dukagjini, 11-shet startuese

Ballkani - Dukagjini, 11-shet startuese


12 February, 2022 @12:31

Një prej ndeshjeve të ditës sot në Superligë luhet mes Ballkanit dhe Dukagjinit në Suharekë.

11-SHET STARTUESE:

Ballkani: Frashëri; Thaqi, Hoxha, Sinani, Astrit Thaqi, Gashi, Gripshi, Kuc, Korenica, Baftiu, Krasniqi.

Dukagjini: Haxhihamza, Dallku, Hugo, Lindenberg, Basriu, Jashanica, Carioca, Gashi, Merlaku, Zhdrella, Chibueze.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga