Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI - LLAPI

Ballkani - Llapi, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Ballkani - Llapi, 11-shet startuese


14 May, 2023 @14:12

Në luftë për titullin kampion, Ballkani sot me fillim nga ora 15:00 do të jetë mikpritës i Llapit.

11-SHET STARTUESE:

BALLKANI: Frashëri; Armend Thaqi, Jashanica, Dellova, Trashi; Emërllahu, Zyba, Kuc, Korenica, Gripshi; Rrahmani.

LLAPI: Avdyli; Raoul, Neto, Krasniqi, Stafa, Shabani, Vokrri, Selimi, Maliqi, Firmino, Bytyqi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga