Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Ballkani-Malisheva, 11-shet fillestare

Ballkani-Malisheva, 11-shet fillestare


6 February, 2022 @12:12

Në kërkim të çerekfinales, sot në Suharekë ndeshen Ballkani dhe Malisheva.

Kjo do të jetë ndeshja e parë zyrtare e Ballkanit me Ilir Dajën në krye të skuadrës, ndërsa Malisheva e Arsim Thaçit do të tentojë befasinë për të shkuar tutje.

BALLKANI: Stivi Frashwri; Edvin Kuc (kap.), Armend Thaqi, Rrustem Hoxha, Lumbardh Dellova; Astrit Thaqi, Kushtrim Gashi, Nazmi Gripshi, Meriton Korenica, Blend Baftiu, Ermal Krasniqi.

MALISHEVA: Gashi; Kryeziu (kap.), Gërbeshi, Pira, Dumani; Vitija, Bruqi, Pefqeli; H. Hyseni, Sobowale, Marc-Olivier.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës