Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Prishtina

Formacionet zyrtare: Gjilani - Prishtina


5 June, 2023 @17:52

Publikohen formacionet zyrtare në finalen e Kupës së Kosovës.

GJILANI: Koliçi; Hoxha, Jashari, Islami, Sinani, Cale, Dabiqaj, Zabërga, Ramadani, Musolli, Zeka.

PRISHTINA: Kolaj; Belica, Mici, Bytyqi, Useini; Pefqeli, Gashi, Hyseni, Kryeziu, Kransiqi, Blesa.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës