Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA DUELIT

Ballkani-Malisheva, 11-shet startuese

Ballkani-Malisheva, 11-shet startuese


25 November, 2021 @11:57

Ballkani po kërkon kreun potencial me fitore ndaj ndaj Malishevës, por varet nga rezultati i duelit Gjilani-Drita.

Malisheva po kërkon fitoren e dytë radhazi për të dalë nga pjesa e rrezikshme e tabelës.

BALLKANI: Stivi Frashëri; Edvin Kuc, Bajram Jashanica, Ramiz Bytyqi, Rustem Hoxha; Astrit Thaqi, Kushtrim Gashi, Nazmi Gripshi, Ermal Krasniqi, Blendi Baftiu; Theo Solomon.

MALISHEVA: Gashi; Kryeziu, Dumani, Hoti, Pira; Bruqi, Vitija, Binishi; Marc-Olivier, H. Hyseni, Stullqaku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga