Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Ballkani-Malisheva, 11-shet startuese

Ballkani-Malisheva, 11-shet startuese


5 May, 2022 @14:18

Ballkani u bë kampion dje, ndërsa sot luan duke festuar. Në anën tjetër, Malisheva po lufton për mbijetesë direkte. Ndeshja interesante në Suharekë, mund të sjellë rezultat befasues.

BALLKANI: Frashëri; Armend Thaqi, Hoxha, Potoku, Astrit Thaqi; Kuc, Emërllahu, Gripshi, Korenica; Baftiu, Ermal Krasniqi.

MALISHEVA: Gashi; Kryeziu, Dumani, Xhaka, Pira; Bruqi, Maliqi, Pefqeli; Hyseni, Shabani, Sobowale.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga