Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUHAREKË

Ballkani realizoi dokumentar pas titullit të fituar

Foto: FCBallkani/fb

Ballkani realizoi dokumentar pas titullit të fituar


12 June, 2022 @15:06

Se KF Ballkani ka marrë rrugëtimin në Superligë me shumë profesionalizëm, tashmë nuk ka dilema. Te suharekasit erdhi edhe titulli i parë i kampionit në histori të klubit në sezonin 2021/22, ndërsa dje është publikuar edhe një dokumentar 20-minutësh për arritjen e madhe të klubit, duke theksuar edhe historinë, ku flasin emra të njohur të klubit për dje e sot.

Për më tepër, dokumentari është i publikuar në linkun e mëposhtëm…


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga