Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI - DRENICA

Barazim në Gjilan, Drenica del nga zona e ftohtë

Barazim në Gjilan, Drenica del nga zona e ftohtë


28 April, 2021 @17:17

Një prej ndeshjeve të ditës së sotme në Superligë u luajt në Gjilan, ku Gjilani vendas e priti Drenicën.

Takimi mes skuadrave në fjalë u mbyll pa gola, 0-0 pas 90 minutave.

Raste për shënimi gjatë ndeshjes patën të dyja skuadrat, por rrjetat nuk u prekën dhe skuadrat u detyruan të kënaqen me nga një pikë.

TABELA AKTUALE

Kjo pikë padyshim që është shumë e vlefshme për Drenicën, e cila tashmë i ka ikur pozitës që dërgon në barazh, të paktën përkohësisht, kurse Gjilani ndodhet i qetë në vendin e katërt.

Xhiron që vjen, Gjilani i shkon Arbërisë, kurse Drenica e pret Ballkanin.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga