Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

A&N - TREPÇA '89

Barazim në Korishë, A&N ndalë liderin

Barazim në Korishë, A&N ndalë liderin


31 October, 2021 @15:28

Në takimin e luajtur sot në Korishë, skuadra A&N dhe Trepça ‘89 kanë barazuar pa gola, 0-0.

Raste për shënim patën të dyja skuadrat, por portierët nuk u mposhtën dhe ndeshja përfundoi me barazim.

TABELA AKTUALE

Edhe më tutje, Trepça ‘89 i prin Grupit A të Ligës së Parë, kurse A&N momentalisht është e katërta në atë grup.

Xhiron që vjen, A&N do të jetë mysafire e Lirisë, kurse Trepça ‘89 e pret Rahovecin në Mitrovicë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë