Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHORTI I UEL

Barça-Galata dhe Porto - Lyon, ndër ndeshjet më interesante

Barça-Galata dhe Porto - Lyon, ndër ndeshjet më interesante


25 February, 2022 @12:24

Posa ka përfunduar shorti për një të tetën e finales së Europa League, ndërsa priten duele interesante në rrugën ku skuadrat luftojnë për cerekfinale. Shorti ka vendosur duele mjaft interesante, ndërkohë që ndeshjet do të luhen më 10 dhe 17 mars.

Kështu, Barcelona ka marrë për kundërshtar Galatasarayin jo në formë, por me trajner që njeh lojën e katalonasve mirë e mirë.

Ndërsa dueli i dyshes së ish-Ligës së Kampionëve, Porto e Lyon pritet të jetë më i zjarrti, duke ditur edhe atmosferën që krijohet në tribunat e këtyre skuadrave.

Shorti i plotë i 1/8 së finales së EUROPA LEAGUE:

 SHORTI

Rangers vs Crvena Zvezda
Braga vs Monaco
Porto vs OL
Atalanta vs Bayer Leverkusen
Sevilla vs West Ham
Barcelona vs Galatasaray
RB Leipzig vs Spartak Moscow
Real Betis vs Eintracht Frankfurt

 
Të gjitha lajmet nga Europa League