Të gjitha lajmet

MEMPHIS DEPAY

Barcelona mohon marrëveshjen me Depayin

Barcelona mohon marrëveshjen me Depayin

15 September, 2020 @15:44

Sipas spanjolles Diario Sport, Barcelona mohon të ketë bërë marrëveshje me Lyonin për të blerë sulmuesin e skuadrës, Memphis Depay.

Të hënën, holandezja Telegraaf bëri të ditur se blaugranat kanë arritur marrëveshje për transferimin e Depayit për 25 milionë euro + 5 milionë euro bonuse.

Por, raporti i sotëm i Diarios bën të ditur se Barcelona primare e ka të lirohet nga disa lojtarë dhe pa u konfirmuar shitja e ndonjërit prej tyre nuk do të bëj blerje.

PARASHIKIM

La Liga 2020-21, parashikimi

12 September, 2020 @12:43

Në dymbëdhjetë sezonet e fundit, Barcelona ka fituar tetë tituj, Reali i Madridit tre tituj, e Atletico, një titull. Barcelona…

ARIJANET MURIC

Portieri i Kosovës pranë Spanjës

10 September, 2020 @16:56

Portieri i Kosovës, Arijanet Muriq pritet të huazohet te klubi spanjoll Girona, njofton “Mundo Deportivo”. Muriq do të huazohet nga…

PËRFITIMET E KLUBEVE NGA SHITJA E FANELLAVE

Si dhe sa përfitojnë ekipet nga fanellat?

8 September, 2020 @16:01

Liverpool nga kjo verë ka kontratë të re të fanellave me Nike. Nga Nike, Liverpool do të marrë 30 milion…

EDHE NJE SHQIPE NE TURQI

Armando Sadiku zyrtarizohet në Superligën turke

4 September, 2020 @22:56

Sulmuesi i Shqipërisë Armando Sadiku që sonte nuk u përdor fare nga Edi Reja në përballje ndaj Bjellorusisë, është zyrtarizuar…

ANALIZË

Vetëvrasja e dhisë!

29 August, 2020 @10:34

“... edhe, kur kanë kalu armiqtë andej, Skënderbeu ka qenë i fshehur në një kope të dhive, dhe prej atëherë…

Të gjitha lajmet nga La Liga