Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Barcelona zyrtarizon trajnerin e përkohshëm

Barcelona zyrtarizon trajnerin e përkohshëm


28 October, 2021 @14:49

Pas shkarkimit të Koemanit, Barcelona e ka zyrtarizuar sot trajnerin e përkohshëm të skuadrës.

Përkohësisht skuadrën do ta drejtojë Sergi Barjuan, që është njëkohësisht edhe trajner i Barcelonës B, derisa një vendim për trajnerin e ri të merret nga klubi.

Sipas raportimeve më të fundit, kryetrajner i ri i Barcelonës pritet të emërohet Xavi, por derisa ai apo dikush tjetër ta marrë në dorë skuadrën, atë do ta drejtojë Sergi Barjuan, duke filluar nga ndeshja e kësaj fundjave ndaj Alavesit.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League