Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Barcelona konfirmon: Koeman shkarkohet

Barcelona konfirmon: Koeman shkarkohet


28 October, 2021 @0:23

Kryetari i klubit të Barcelonës, Joan Laporta, ka bërë të ditur se pas humbjes së fundit nga Rayo Vallecano, Ronald Koeman më nuk është trajner i parë i ekipit katalonas.

Laporta ia ka komunikuar vetë holandezit këtë vendim. Ndërsa faqja zyrtare e klubit menjëherë pas daljes së informatave të para kanë bërë të ditur se Koeman është shkarkuar nga detyra e tij.

“Ronald Koeman do t’i thotë lamtumirë ekipit të enjten, 28 tetor, në Ciudad Deportiva. Barcelona dëshiron të falenderon Koemanin për shërbimet e tij dhe i dëshiron fat në karrierë,” ka shkruar ndër të tjera njoftimi.


RONALD KOEMAN

I shkarkuar!

La Liga/Transfere

I shkarkuar!

28/10/21 @ 00:07

DFB POKAL

Leart Paqarada shkëlqen me gol e asist, skuadra kualifikohet

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Leart Paqarada shkëlqen me gol e asist, skuadra kualifikohet

27/10/21 @ 21:32

JUVENTUS 1-2 SASSUOLO

Max Lopez për fitoren historike të Sassuolos ndaj Juventusit

Serie A

Max Lopez për fitoren historike të Sassuolos ndaj Juventusit

27/10/21 @ 21:20

RAYO VALLECANO - BARCELONA

Tjetër humbje, Falcao thellon krizën e Barcelonës

La Liga

Tjetër humbje, Falcao thellon krizën e Barcelonës

27/10/21 @ 20:58

ESTONI

Besar Halimi 60-minuta në barazim

International/Sportistë shqiptarë në botë

Besar Halimi 60-minuta në barazim

27/10/21 @ 15:53

VENDIMI I KD-së

Batatina përsëri në disiplinore

FFK Superliga

Batatina përsëri në disiplinore

27/10/21 @ 14:20

BENFICA 0-4 BAYERN

Shkatërrim për 14 minuta

Champions League/Bundesliga

Shkatërrim për 14 minuta

20/10/21 @ 23:18

OLD TRAFFORD TALES

United bën përmbysje fantastike ndaj Atalantës

Champions League/Premier League

United bën përmbysje fantastike ndaj Atalantës

20/10/21 @ 22:59

GRUPI A

City briliant në Belgjikë, merr kreun

Champions League

City briliant në Belgjikë, merr kreun

19/10/21 @ 21:14

MANCHESTER UNITED

Probleme për United, Varane mungon disa javë

Champions League/Premier League

Probleme për United, Varane mungon disa javë

12/10/21 @ 17:39

JUVENTUS 1-0 CHELSEA

Chiesa vendos, Juve mposht kampionin e Evropës

Champions League/Serie A

Chiesa vendos, Juve mposht kampionin e Evropës

29/09/21 @ 23:10

MANCHESTER UNITED 2-1 VILLARREAL

Dallimi quhet Cristiano Ronaldo, United në sekondën e fundit fiton

Champions League/Premier League

Dallimi quhet Cristiano Ronaldo, United në sekondën e fundit fiton

29/09/21 @ 23:00

BENFICA 3-0 BARCELONA

Pa gol e pa pikë, Barcelona vazhdon shkretë

Champions League

Pa gol e pa pikë, Barcelona vazhdon shkretë

29/09/21 @ 22:51

PORTO - LIVERPOOL

Liverpool shkëlqen në “Dragao”

Champions League/Premier League/International

Liverpool shkëlqen në “Dragao”

28/09/21 @ 23:15

MILAN - ATLETICO MADRID

Suarez lë pa pikë Milanin

Champions League/Serie A/La Liga

Suarez lë pa pikë Milanin

28/09/21 @ 23:01

GRUPI A: PSG - CITY

Goli i parë i Messit, Parisi mposhtë Cityn

Champions League

Goli i parë i Messit, Parisi mposhtë Cityn

28/09/21 @ 22:57


 
Të gjitha lajmet nga Champions League