Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BETTING

Bastoret vendosin veriirlandezët favoritë ndaj Kosovës

Bastoret vendosin veriirlandezët favoritë ndaj Kosovës


23 September, 2022 @15:54

Para ndeshjes së parafundit të edicionit të tretë të Ligës së Kombeve, ku Kosova do ndeshet me Irlandën Veriore në Belfast, bastoret kanë bërë vendasit favoritë për këtë ndeshje.

Sipas bastores së njohur Bet 365 Irlanda Veriore për fitore ka kuotë 2.05, ndërsa Kosova për fitore ka kuotë 3.50.

Barazimi është kuotuar me 3.20. Ndërsa sa i përket golave, parashihet që ndeshja të jetë me pak gola, pasi që 0-2 gola është kuotuar 1.60, ndërsa mbi 3 gola është kuotuar 2.30.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve