Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Bayern - Man City, 11-shet startuese

Bayern - Man City, 11-shet startuese


19 April, 2023 @20:24

Në ora 21:00 nis ndeshja e kthimit të çerekfinales ndërmjet Bayern Munchenit dhe Manchester Cityt, ndërsa trajnerët e ekipeve përkatëse, Thomas Tuchel dhe Pep Guardiola në këtë ndeshje po dalin me këto 11-she:

Bayern XI: Sommer; Pavard, Upamecano, De Ligt, Cancelo; Kimmich, Goretzka; Sané, Musiala, Coman; Choupo-Moting.

Man City XI: Ederson; Stones, Akanji, Dias, Aké; Rodri, De Bruyne, Gündoğan; Bernardo, Grealish, Haaland.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League